• Ново
UXZDX CUJUX Празник Вода Фенери Nativity во Санки Запалени Вода Фенер Божиќ Вода Свет LED Светло Дедо мраз
zoom_in

UXZDX CUJUX Празник Вода Фенери Nativity во Санки Запалени Вода Фенер Божиќ Вода Свет LED Светло Дедо мраз

DEN 5325.36

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Оваа декоративни музичка кутија е прекрасен подарок за пријателите и семејството.Тоа е внимателен подарок идеја за роденден, денот на Благодарноста, Божиќ, итн.Кога ќе го слушнете ова мелодија, ќе мириса како пролет.проблеми. на умот и среќни на срце, е она што нашата музичка кутија доведува до вас.Оваа музичка кутија е многу детални и декоративни да spruce до вашиот внатрешен декор во секое време.Пакување Листа : 1*Вода Свет (Не се Вклучени)Забелешки : Поради светлосни ефекти и снимање агли, бојата на објектот и тоа што е прикажано на сликата може да имаат нијанса.Поради рачни мерења на локации, може да се толеранцијата на производ големина.Од груба обработка на готовите производи, секој детал вклучува мудрост и пот на занаетчии.

Избор на купувачот..