• Ново
Lvydec Запалени снежна топка Божиќ Фенер - Музички Блескавата Вода Свет Фенер со Flameless Свеќи Декорација за Божиќ Дома Tabletop Централен
zoom_in

Lvydec Запалени снежна топка Божиќ Фенер - Музички Блескавата Вода Свет Фенер со Flameless Свеќи Декорација за Божиќ Дома Tabletop

DEN 671.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

【Уникатен Дизајн】 Vaulted Божиќ снег светот со дедо мраз и Божиќ дрво фигурини внатре, карактеристики 5 flameless свеќи блескав на врвот, поставен на дизајн за Божиќ фенер декорација. 【Lighed И таа, исто така доаѓа со кабелот за напојување, само поврзете го адаптерот за напојување на фенер. 【Совршен Подарок или Божиќ Декорација】 Оваа снежна топка е спакувана во убава кутија, тоа ќе биде вашиот прв избор за Божиќ подароци.Со соодветна големина(8" x 3.3" x 10"), тоа ќе ви одговара совршено на каминот mantel, tabletop, или countertop.Lvydec Божиќ Декоративни Музички снежна топка Фенер со Блескавата Вода Врти Cascading Ефект Запалени Свеќа Фенер за Божиќ Спецификација : - Материјал : Квалитетни пластични (полни со вода) - светла боја : Топло бела - Производ димензии : 8"x3.3"x10"(L*W*H) Инструкции : - хируршка постапка со исклучување : божиќ фенер моќта off - Запалени на Владата : На Фенер ќе светло и сјајот врти само како снег casacading од врвот. - Запалени и Музички Режим : светлина и 8 класичен фестивал на музика ќе се одигра кружно.

Избор на купувачот..