• Ново
Calvas НОВИ Општата клима уред далечински управувач погоден за Мицубиши MP04B MP04A MP2B клима уред 10PCS
zoom_in

Calvas НОВИ Општата клима уред далечински управувач погоден за Мицубиши MP04B MP04A MP2B клима уред 10PCS

DEN 4006.32

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Пакет : Yes.Употреба : Клима Уред.Фреквенција : 433 MHz.Број на модел : MP04 B.Канал : 1. НОВИ Општата клима уред далечински управувач погоден за Мицубиши MP04 B MP04 A MP2 B клима уред 10 PCS(10pcs/парче)Тоа е замена за Мицубиши далечинска контрола модел : MP04 B MP04 A MP2 BDescription1. 100% Нов Aire Acondicionado далечинска контрола на 2. Мини Цел е 1 парче, нема Батерии Included3.пакување детали : стандарден пакет со мали картон за секој piece Shippinging We брод на светот.Ве молиме погледнете нашите превозот калкулатор за да се утврди превозот цена.е стандард превозот начин, 10-30 дена да се добие стоката.Ако сте во брзање, ве молиме изберете свиња начин : DHL, UPSThe следење на број ќе им бидат дадени на intenet во рок од 2 работни дена, така што на купувачот може да го најдете објект онлајн, купувачите се одговорни за царинските тарифи.Сите превозот и ракувањето надоместоци не се Предмет специфики : Пакет : Yes Use : Воздух Conditioner Frequency : 433 MHz Model број : MP04 BChannel : 1 Wireless комуникација : IR.

Избор на купувачот..