• Ново
БЕСТ Производи Внатрешна клима уред Покрие Прозорец AC Единица Покритие за Внатрешноста,Двојна Изолација,25L x 17H x 4D Инчи
zoom_in

БЕСТ Производи Внатрешна клима уред Покрие Прозорец AC Единица Покритие за Внатрешноста,Двојна Изолација,25L x 17H x 4D Инчи

DEN 359.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

【✅Внатре Големина】25 L x 17 H x 4 D инчи.Одговара на повеќето стандардни 10000-12000 BTU прозорец клима уред Единици.Pls мерка на големината на вашиот ac пред да Нарачате. 【✅Двојна Изолација】капакот е изработен од двоен слој полиестер/памучна ткаенина.машина перат. 【✅Продолжување на AC Живот】Спречи ладно нацрти на воздухот од влегуваат преку клима уред,Заштита на ac единица против прашина,ладно.Намалување на топлинска Енергија трошоци за време на зимата. 【✅Лесно да се инсталира】Лесно да го инсталирате или отстраните со еластична ремени.Работи со било кој бренд на Прозорецот Планинска клима уред. 【✅Уредни Изглед】Убаво направени корица вклопува повеќето домашни стил, лесно се вклопуваат и да изгледа добро.Намалување на трошоците за греење.чувајте ги надвор ветрот и ладен воздух.Лесно да се инсталира,да се Заврши во еден чекор.Погоден за прозорец клима уред.Спречување прашина и мали остатоци од запишување.БЕСТ Производи изолирани AC клима уред поклопецот се достапни во 3 големини за клиентите да изберете од.Тоа може да се користи во прозорецот единици .За да се спречи ладен воздух да влезат во собата, топлина на косата и прашина.Намалување на трошоците за греење.чувајте ги надвор ветрот и ладен воздух.Лесно да се инсталира,да се Заврши во еден чекор.Погоден за прозорец клима уред.Спречување прашина и мали остатоци од запишување.

Избор на купувачот..