• Ново
XYZCANDO Црна столче Опфаќа Седиште Заштитник Мека Перница Целосен Сет Кучиња Печати Дише Отпорни Места Опфаќа за Автомобили 4 парчиња Автомобил внатрешна Декорација
zoom_in

XYZCANDO Црна столче Опфаќа Седиште Заштитник Мека Перница Целосен Сет Кучиња Печати Дише Отпорни Места Опфаќа за Автомобили 4 парчиња

DEN 4680.00

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Пакет : 4 Парчиња столче покрива.Материјал : Полиестер ткаенини, дише и издржливи.Јасно печатени.Опсег на Примена : Универзално применливи за речиси сите автомобили.e.г.џип, комбе, седан, камион итн.Лесен за инсталација : автомобилот седиште покрие доаѓа со куки и ремени, може да се следи упатство за инсталација за да го инсталирате овој автомобил седиште капак.Подарок : Можете да го купите, како подарок за себе или за некој колега, член на семејството или пријател.

Избор на купувачот..