• Ново
Водоотпорен Случај Компатибилен за Порше Boxster & 911 996 Immobilizer Аларм CLU Компјутер
zoom_in

Водоотпорен Случај Компатибилен за Порше Boxster & 911 996 Immobilizer Аларм CLU Компјутер

DEN 3600.00

Износ
check Во форма достапна за нарачката

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени. .Нашите уникатно дизајниран Водоотпорен Случај.Immobilizer Водоотпорен Случај Сите.Вода упад е #1 проблем во Порше Boxster и 911 Immobilizers.Нашите уникатно дизајниран Водоотпорен Случај е решение.Најчестите проблеми со кои ќе се избегне : - Возилото не ќе започне Вода оштетување во внатрешноста на Алармот единица - Remotes ќе не работат - не комуникација на DME / ECU - Windows не работат - На конвертибилен врвот quits работи.

Избор на купувачот..