• Ново
Beale Street Контрола на Јачина на звук Јазик - Отпорност Појавување во Ѕид Ротари-Тип Опкружувачки Звук Стерео - Тенок и Лесен, со Контрола на Јачина на звук Дизајн за сис
zoom_in

Beale Street Контрола на Јачина на звук Јазик - Отпорност Појавување во Ѕид Ротари-Тип Опкружувачки Звук Стерео - Тенок и Лесен,

DEN 765.84

Износ
check Во форма достапна за нарачката

ЗВУК РАМНОТЕЖА : Овие контрола на јачина на звук множества се изработени од горе-квалитетни материјали кои ќе ви овозможи да се справат со засилување на вашиот опкружувачки звук системи.USER-FRIENDLY : Beale Street не како се прави работи комплицирано.Со јасна прирачник, тоа е многу лесно да се инсталира.COMPACTABILITY : Зошто ви е потребен огромен звук уред, кога можете да добиете мала еден и имаат ист квалитет на звукот; Beale Street е контрола на јачина на звук се поставува компактен и лесен.ФЛЕКСИБИЛНОСТ И МОЌ, КОНТРОЛА : Beale Street е во таванот способности се овозможи флексибилен систем за звук.Од врвот на прстите, може да се балансираат вашиот звук на вашиот сопствен начин; Со врв RMS моќност оценка на 350 W/ch и континуирано RMS моќност оценка на 105 W7ch, овие контрола на јачина на звук поставува можат ефикасно да ја зголемите или намалите јачината на звукот дури и на повеќето оданочувањето засилувачи.ГАРАНЦИЈА : Beale производи го носат најдобри гаранција во индустријата кога се купат преку овластен канал; Нашиот јазик се заштитени под доживотна гаранција во насока на заштита на нашите дилери и правење на водење бизнис со Beale едноставна.

Избор на купувачот..