• Ново
Задни Диск Сопирачки Guard Покрие Заштитник Одговара за YZ125 YZ250 YZ250F YZ450F 06-17 YZ125X 17 YZ250X 16-17 WR250F WR450F 06-16 WR250R WR250X 07-17
zoom_in

Задни Диск Сопирачки Guard Покрие Заштитник Одговара за YZ125 YZ250 YZ250F YZ450F 06-17 YZ125X 17 YZ250X 16-17 WR250F WR450F 06-16

DEN 383.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

【Fitment】Задни Диск Сопирачки Guard Одговара за YZ125 YZ250 YZ250 F YZ450 F 06-17 YZ125 X 17 YZ250 X 16-17 WR250 F WR450 F 06-16 WR250 R WR250 X 07-17. 【Материјал】Тоа се прави на CNC Изработени Со Алуминиум.Неверојатно Светло И Силна. 【Функција】 Нашите Задни Диск Сопирачки Guard е Висок Квалитет 100% Нов, Елоксирани Површина. 【Пакетот Вклучува】1 * Стража Како Слики.Инсталација Настава НЕ се Вклучени. 【Услуги на клиентите】180 дена од датумот на купување.Ние сме посветени да обезбедиме одлични услуги на клиентите,Ако имате било какви прашања,ве молиме слободно контактирајте со нас,ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши вашите проблеми.Карактеристики : Задни Диск Сопирачки Guard Покрие Заштитник е 100% Сосема Нов, Никогаш не се Монтирани, Висок Квалитет на Нашите Задни Диск Сопирачки Guard е Премиум квалитет, елоксирани површина Неверојатно Светло И Силна ЦПУ Машински Со Алуминиум, Неверојатно Светло И Силна Инсталација Настава НЕ се Вклучени Но, Тоа е Лесно Да се Инсталира Продаваат со Логото како слика Fitment : YZ125/250 06-17 YZ250 F 06-17 YZ450 F 06-17 YZ125 X 17 YZ250 X 16-17 WR250 F 06-16 WR450 F 06-16 WR250 R/X 07-17 Пакетот Вклучува : 1 * Стража Како Слики Инсталација Настава НЕ се Вклучени.

Избор на купувачот..