• Ново
KTM Задни Диск Сопирачки Guard (Црна) 2004-2020 OEM: 5481096120030
zoom_in

KTM Задни Диск Сопирачки Guard (Црна) 2004-2020 OEM: 5481096120030

DEN 1154.40

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Задни Диск Сопирачки Гарда.Ги заштитува и задни диск сопирачки од отиде на спиење и други тврди предмети.Направени на висока јачина алуминиум. 5481096120030. Ги заштитува и задни диск сопирачки од камења и други тврди предмети во случај на несреќа или кога јава тешко.Произведени од висока јачина алуминиум.

Избор на купувачот..