• Ново
Stero Машина За Миење Садови P68-1429 Tee 3/4 X 1/2 X 3/4 Cxfxc
zoom_in

Stero Машина За Миење Садови P68-1429 Tee 3/4 X 1/2 X 3/4 Cxfxc

DEN 1221.12

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Вистински ОЕМ замена дел.Stero беше основана над 60-години во ресторанот всушност мека на Сан Франциско и произведува dishwashers дека одам на работа.Користете вистинско ОЕМ делови за безбедност, сигурност и перформанси.Земја на потекло : сад.Stero машина за миење Садови P68-1429 Tee 3/4 X 1/2 X 3/4 Cxfxc Вистински ОЕМ замена дел Stero беше основана над 60-години во ресторанот всушност мека на Сан Франциско и произведува dishwashers дека одам на работа, Користете вистинско ОЕМ делови за безбедност, сигурност и перформанси.

Избор на купувачот..