• Ново
Тапа Главата Rinser За Миење, Авто Нерѓосувачки Челик Првенство За Миење Почиста, Мулти-Агол Спреј Дупка Миење, Ефективно Миење На Купот
zoom_in

Тапа Главата Rinser За Миење, Авто Нерѓосувачки Челик Првенство За Миење Почиста, Мулти-Агол Спреј Дупка Миење, Ефективно Миење На

DEN 2973.36

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Хексадецимален чаша носителот дизајн, убав и силен, да може ефективно да го поставите вашата чаша.Автоматско првенство за миење, силна практичност, е добар помошник за барови, клубови и ресторани и хотели.Купот за миење може брзо да се измијат остаток на млеко во млеко чаша и е лесно да се работи.Мулти‑агол вода штекер чистење на главата, мулти‑агол спреј дупка испирање, ефикасно ја чисти вашата чаша.Користете општи допрете вода под притисок за чистење, купот на устата е долу, нежно притиснете го дното на чашата автоматски спреј вода за чистење, и да престане прскање кога купот е отстранет.Функција : 1. Автоматско првенство за миење, силна практичност, е добар помошник за барови, клубови и ресторани и хотели.2. Хексадецимален чаша носителот дизајн, убав и силен, да може ефективно да го поставите вашата чаша.3. Користете општи допрете вода под притисок за чистење, купот на устата е долу, нежно притиснете го дното на чашата автоматски спреј вода за чистење, и да престане прскање кога купот е отстранет.4. Мулти‑агол вода штекер чистење на главата, мулти‑агол спреј дупка испирање, ефикасно ја чисти вашата чаша.5. Купот за миење може брзо да се измијат остаток на млеко во млеко чаша и е лесно да се работи.Спецификации : Предмет Тип : Automatic Првенство Washer Material : Нерѓосувачки Steel Weight : Прибл. 1029g / 36.3 oz Water Доводна Цевка за Заедничка Нишка : G1/2in Машки Thread Power Доаѓа Од : Притисок на вода од чешма itself Installation Метод : Вградени во bar Application : Погоден за висок притисок за перење на чаши во домови, ресторани, барови, млеко чај продавници, кафе shops Size : Прибл. 32.5x17.5x6.5cm / 12.8x6.9x2.6in Package Листа : 1 x Првенство Washer1 x Филтер Gasket Notice : 1. Ве молиме овозможи 0-1 носители на инчен грешка поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашето разбирање.2. Набљудувачите не се калибрира истата точка боја се прикажани во фотографии може да се покажуваат малку различен од вистинскиот објект.Ве молиме да земете во реалниот како стандард.

Избор на купувачот..