• Ново
Тренд Занает Про 1/4 месо тело Директно Рутер Машина Бит - Уп: C030AX1/4TC; Дијаметар 20mm; Сечење Должина 20mm; Волфрам Карбид Падна
zoom_in

Тренд Занает Про 1/4 месо тело Директно Рутер Машина Бит - Уп: C030AX1/4TC; Дијаметар 20mm; Сечење Должина 20mm; Волфрам Карбид Падна

DEN 371.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Micogranular Волфрам Карбид совети осигура совршен острина.Високо земјата совет лицето што го одржува својот раб.PTFE Non-Stick обложени тело.Екстра долг месо тело.Погоден за сите има на рутери.Погоден за широк спектар на апликации, како што се гравирање, grooving, rebating и плитки Mortising.Употреба на softwoods, hardwoods, МЕДИЈАПАН, иверица и иверица.Сите секачи имаат дното намали функција.

Избор на купувачот..