• Ново
Потпис Најави Исток-Stroudsburg-Универзитетски Додипломски, Стручен/Доктор Извајани Фолија Печат, Име & Tassel Диплома Рамка, 16 x 16, Злато Акцент Сјај Махагони
zoom_in

Потпис Најави Исток-Stroudsburg-Универзитетски Додипломски, Стручен/Доктор Извајани Фолија Печат, Име & Tassel Диплома Рамка, 16

DEN 3959.28

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Нашата рака направена и гравирани рамки направен од високо-квалитет finishings и украси ја одразуваат нашата заложба за изработка и за обезбедување на највисок квалитет на производот, по прифатлива цена.Совршен за да се користат сите вашето училиште документи, сертификати, дипломи и фотографии со користење на високо-квалитетни мат.Совршен за вашиот дом или канцеларија.Направени со анти-отсјај Plexiglass.Високо рефлективна површина може да дејствуваат како огледало, предизвикувајќи сјајот и оттргнува гледачи од она што сакате да го прикажете.Нашите рамки се рака составени специјално за вашата диплома и ние внимателно ја испита секој производ во вашата нарачка два ПАТИ за обезбедување на квалитетот.Се вклопува диплома големина : 8 1/2 x 11 Широк.Tassel Вклучени.Оваа Официјално Лиценцирани Исток-Stroudsburg-Универзитетска Диплома Рамка е создаден со користење на специфични димензии на вистински ESU диплома.На училиште име и печат се професионално фолија печат на натпреварот за официјалниот училиште бои.Сите рамки се направени во САД користејќи reforested дрво од страна на едно семејство во сопственост и управувани од компанијата.

Избор на купувачот..