• Ново
Prepara Антички Декоративни Плочи 12 Парче Меламнин Dinnerware Сет, За Лица или за Секојдневна Употреба, Сервис за 4, Сина и Бела Флорални
zoom_in

Prepara Антички Декоративни Плочи 12 Парче Меламнин Dinnerware Сет, За Лица или за Секојдневна Употреба, Сервис за 4, Сина и Бела

DEN 1439.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Направени на здрав меламнин пластика што го прави лесен уште чип и се отпорни и dinnerware собата е BPA free.Услуга за 4 вклучува : 4 секој 11" Вечера плоча, 9" Салата чинија, 6" Сад.Декоративни dinnerware собата е совршен за свадби, роденден партии, тушеви, излети, или секојдневна употреба.Совршен за внатрешна и надворешна употреба.Садот за миење безбедно, но рака мие препорачува, не микробранова печка.Услуга за 4. Dinnerware поставува вклучуваат 4 - 11" вечера плочи, 4 - 9" салата плочи, и 4 - 8" чинии.Се поставува направен од тешки тежина меламнин.Чип и се отпорни.Топ рек машина за миење садови безбедно.Без разлика дали тоа е за свадба, пикник, страна, или на семејна вечера, Првиот Дизајн Глобалната декоративни Сина и Бела Плочка dinnerware собата е совршен антена го поставите за вашиот настан.Нашата единствена dinnerware собата е направен од тешки тежина меламнин што го прави чип и се отпорни, па можете да го користите вашиот dinnerware сет затворени простории или на отворено.Dinnerware сет карактеристики на цветни Сина и Бела Тула дизајн давање на античкиот се чувствуваат.Јадење во собата оди добро со жетви, француски земја, Стара шик и farmhouse партија или кујна украси.Облечи вашата вечера поставки на свадби и бебето тушеви или додадете декоративни парче на вашиот секојдневен дома декор.Сет Сервис за 4 доаѓа со 4 единаесет инчен вечера плочи, 4 девет инчи пустината плочи, и 4 шест инчи салата чаши.Купи вашиот Сини и Бели Плочки dinnerware поставите денес и веднаш да го подобрат вашата кујна оркестарот!.

Избор на купувачот..