• Ново
Меламнин Dinnerware Set - 16 Компјутери, Отворено Јадење Плочи, Услуга За Четири, Внатрешна И Надворешна Употреба машина за миење Садови Безбедно, За Житни, Салата, Супа, Кам
zoom_in

Меламнин Dinnerware Set - 16 Компјутери, Отворено Јадење Плочи, Услуга За Четири, Внатрешна И Надворешна Употреба машина за миење

DEN 2045.28

Износ
check Во форма достапна за нарачката

✔️DINNERWARE СЕТ ВКЛУЧУВА : (16pcs) меламнин dinnerware сет вклучува 4 вечера плочи, 4 чинии, 4 Cup, 4 Лажица (Повеќе големини на располагање) убава прилог на вашата кујна оркестарот и дома декор. ✔️ БЕЗБЕДНО DINNERWARE СЕТ : Меламнин е BPA free и машина за миење садови безбедно, но НЕ МИКРОБРАНОВА како ТЕШКО е ПЛАСТИЧЕН материјал дека се чувствува како керамички но полесни и помалку склони кон chipping и кршење од керамички. ✔️ ЗДРАВ МЕЛАМНИН DINNERWARE СЕТ : пад и шок отпорни.замрзнувачот, машина за миење садови, се безбедни.за Житарки, Салата, Супа, Кампување, RV, ученичкиот дом - Коралниот Гребен ,Тие се лесно да се чисти. ✔️ МЕЛАМНИН DINNERWARE СЕТ : Нашата меламнин вечера поставите импресивно да се загрози-доказ, чип-отпорни, и нула-доказ за да се однесуваме кон вас на extradurability.На меламнин dinnerware собата е многу помалку breakable од реалните на грнчарството. ✔️ ВНАТРЕШНА/НАДВОРЕШНА : Не се сите плоча и сад поставува ви даде договор на затворен нашите меламнин пластична чинија поставете е наменет за двете!Уживајте во затворен вечера со вашите најблиски или ги однесе надвор за мирно вечера.Земете овој лесен поставите кампување со вас и да ја доведе во стил на голем отворено.

Избор на купувачот..