• Ново
Zibet Батерија 33lb/15kg Дигитални Храна Скала Кујна Скала,1g/0.1 оз Прецизни Дипломирањето,5 Единици,Tare Функција,позадинско осветлување на LCD Екранот,од не ' Рѓосувачки Чели
zoom_in

Zibet Батерија 33lb/15kg Дигитални Храна Скала Кујна Скала,1g/0.1 оз Прецизни Дипломирањето,5 Единици,Tare Функција,позадинско осветлување

DEN 599.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

【Две Извор на Енергија】Нова Верзија,Напојува преку USB литиум батерија и 2 AAA Батерии(Вклучени),литиум батерија е повеќе безбеден и еколошки и економија од AAA батерии;да се заштедат пари,да живеат подобро!. 【Точни Мерења】На Kitcchen скала изградена-во четири висока прецизност оптоварување сензори,брзи и точни 0.03 мл/1g на зумот кога додавање состојки,мерен опсег : 0.1 оз 33 lbs (3g да 15kg). 【МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН СКАЛА】 9-инчен*6.3-инчен Голем сино позадинско осветлување на lcd екранот за лесно readout во g/kg/lb/мл/fl.оз и ml.Допир на копче, Користете го ова за дигитални Тежина скала за подобро готвење,печење,следење доза,кето исхрана и губење на Тежината.прецизна Tare функција може да reset the current Тежина на скали до нула, брз единица за конверзија, јасно позадинско осветлување приказ и слаба батерија индикација. 【ТЕШКИ ДИЗАЈН】 Оваа кујна скала е дизајниран со калено стакло за силна лого,елегантни Храна Одделение на 304 нерѓосувачки челик површина за анти-отпечатоци и лесно чистење, а во прилог кука за практично складирање. 【КАВГА без ГАРАНЦИЈА】CE/Ro HS сертификација; 2 x AAA батерии вклучени; Уживате во 2-годишно купувачот на квалитет (со бесплатна опција да го продолжи до 1 година повеќе), и доживотна поддршка од нашите клиенти тим. 2021 Нова Верзија,Напојува преку USB литиум батерија и 2 AAA Батерии(Вклучени).Храна-одделение од Нерѓосувачки Челик.Млеко За Јачина На Milliliter.Нови Јасно Позадинско Осветлување.Повеќе Екран Време.Надгради Сензори.Големи не ' Рѓосувачки Челик и Калено Стакло Pannel.Оваа Zibet дигитални кујна скала има бескрајни користи за лични или комерцијални средини - одлично за домови, кујни, канцеларии, и повеќе.Скалата има еден лесен-за-читање позадинско осветлување на LCD дисплеј Со капацитет од 33lb (15kg), можете да тежат на различни предмети со леснотија.Ќе бидете изненадени од сите користи што ќе има за овој производ.Мерење Функции.Можете лесно да се избере меѓу мерење во оз, lb : оз, g,kg, ml (Млеко s тенок дизајн го прави лесен за чување, додека одржување на трајност да го издржат до 33lbs/15kg на телесната тежина.Без разлика дали сте почетник или искусен готвач, ова дигитални скала е едноставноста и практичноста за да се создаде совршена кујна креации.

Избор на купувачот..