• Ново
Супер Тенок Дијамант Виде Ножот 7 Инчен Порцелански Плочки, Мермер Гранит Керамика Дијамант Сечење Диск
zoom_in

Супер Тенок Дијамант Виде Ножот 7 Инчен Порцелански Плочки, Мермер Гранит Керамика Дијамант Сечење Диск

DEN 551.52

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Големина : 180(7")x 10 x 2.4 x 22.23(7/8") (Дијаметар x Сегмент Висина x Дебелина x Дупка).Професионални qualtiy, многу брзо сечење, работа greart за мермер гранит конкретни керамичка плочка порцелански сечење.Континуирано rim турбо ножеви се ласерски заварени со топлина третираат челик тело кое обезбедува зголемува издржливост и долг живот.Може да се користат Мокри/Сув-повеќе ладење дупки, две страни засилен страната резултати во повеќе безбеден.Може да се користи на агол мелница, кружни пили, ѕидот и видов и гас cut-off видов.Големина : 7 инчи.

Избор на купувачот..