• Ново
(DMC Тајван) Quad Intel 82599ES за 40GE FI Поддршка
zoom_in

(DMC Тајван) Quad Intel 82599ES за 40GE FI Поддршка

DEN 2138.40

Износ
check Во форма достапна за нарачката

PCIe врз основа продолжување модул за ATCA ПРОЦЕСОРОТ ножеви & RTMs, врз Основа на еден Intel 82599 EB 10 Gb E контролер.Dual-SFP+ преден панел пристаништа, PCI Express 2.0 домаќин интерфејс.Една големина Ткаенина Mezzanine Модул Тип II.Имплицитни e-внесување поддршка со FRU EEPROM за управување.Ниска Моќност

Избор на купувачот..