• Ново
TPBee Деца Дете Трансформатор Училиште Книга Торба,Платно Ранец + Ручек Торба + Молив Случај Сет за Ученици
zoom_in

TPBee Деца Дете Трансформатор Училиште Книга Торба,Платно Ранец + Ручек Торба + Молив Случај Сет за Ученици

DEN 1175.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

ПОКРИЕНОСТ : Планови започнува на датумот на купувањето.Дамки, rips или солзи и цвест поделба покриени од еден ден.Дефекти во материјалите или изработката покриени по производител гаранција ќе истече.ПРОИЗВОД ПОДОБНОСТ : Производи купени во последните 30 дена се подобни за покривање од страна на Планот.Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа.Големина : 11.4"(L)*6.3"(W)*16.5"(H)[Ранец]-9.45"(H) x 7.48"(L) x 3.14"(W)[Ручек Торба]-4.33"(H) x 8.66"(L) x 1.77"(W)[Молив Случај].Удобно & Практична настава : Овој лесен слободно ранец е совршен за секојдневно носење.Врвот го зграби се справи нуди брз го зграби-и-оди мобилност.Поместена засилен рамо ремени се задржи притисокот.Уникатен Трансформатор шема дизајн,најдобар подарок идеи.СОВРШЕН ЗА СЕКОЈА УПОТРЕБА : совршен ранец за секојдневен живот.Може да се земе тоа на училиште, на патување, на шопинг, велосипедизам, патување, и во теретана.Поради прилагодувањето се очекува да стигнат до вашата адреса за 8-20 работни денови.TPBee Деца Дете Трансформатор Училиште Книга Торба,Платно Ранец + Ручек Торба + Молив Случај Сет за Ученици.

Избор на купувачот..