• Ново
Шарени Леопард Деца Ранец за Девојки, Момчиња, Деца од Предучилишна Торба Schoolbag со сигурносно јаже
zoom_in

Шарени Леопард Деца Ранец за Девојки, Момчиња, Деца од Предучилишна Торба Schoolbag со сигурносно јаже

DEN 575.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

✿Големина 2 корисна и безбедна страна џебови лесно се вклопува термос слама шише за вода и други мали предмети. ✿Сигурносно јаже и Градите Клип : Ова дете е ранец со сигурносно јаже,може да се кука тоа на дното на торбата, на другата страна на tether во свои раце, за да се спречи загубата.На прилагодливи градите рака стабилизира товарот во текот на денот активности. ✿Совршен Подарок : Нашата симпатична предучилишна кеси се печатени со живописни цртани моделите, удобно, лесни и модерен.Тоа е прекрасен подарок за вашите деца.Постојат видови на модели во нашата продавница, ќе се најде еден или повеќе предмети се привлечат вас. ✿Симпатична дете торба совршен за деца багаж, предучилишните установи, детски градинки, основно училиште ранец, викенд торба, пикник торба и патна торба.Погоден за на училиште, на патување, на шопинг, на отворено истражување, посета на зоолошката градина/музеј, или други активности на отворено.Деца торба предучилишна ранец со монтажни градите рака и сигурносно јаже ранец е симпатична, мода, издржлив, лесен, удобен и мулти-функционална назад пак Лесно се Грижи : препорачливо е да се мијат со рака, не се измијат, не присилува надвор, виси да се исуши, и железо на ниска температура.Удобно Ранец ▪ Поместена прилагодливи рамо ремени и монтажни градите клип може да го ослободи нивните рамо и се чувствуваат удобно. ▪ Широк и поместена воздух мрежа рамо ремени обезбеди поголема удобност за малку рамената. ▪ Одговара за најмалите патници, сигурно, лесно да се аташе, им овозможи остане мирна додека одење во преполната простори.Структура Дизајн ▪ Доволно џебови за чување на работи на организиран и корисна, голем капацитет ги задоволува сите ваши детето дневните потреби. ▪ 1 пространа главниот двојно zippered џеб можете безбедно да ги зачувувате и организирате вашето дете книги, тетратки, играчки, облека, папки, чадор, и така натаму. ▪ 1 предниот џеб може да се одржи работи како ужина,ручек, или училиште резерви.два странични џебови за вода и мајк.Ранец Функција ▪ голема предучилишна торба, деца daypack, патна торба и пикник торба, каде забава ги исполнува функцијата. ▪ Совршен on-the-go пакет за пред-училиште, градинка или понизок степен на мали деца. ▪ Најдобар подарок за деца роденден, партија, партии, божиќ подарок & многу среќни моменти.Идеален за на училиште, патување, патување, надвор активности итн.За Нас ▪ Единствен е нашата сурова извршување, ќе се најде за вашата љубов во повеќе производи и модел дизајни. ▪ Ако не ви се допаѓа овој модел, имаме многу други модели во нашата продавница, добредојдовте на нашата продавница да се избере она што ви се допаѓа. ▪ Ние им служи на сопствени производи на индивидуалните потрошувачи, како backpasck, clipboard итн.Можете да ги печатите вашите сопствени фотографии/text/логото од произведува, добредојдовте на нашата продавница да се избере или контактирајте со нас.

Избор на купувачот..