• Ново
Beaupretty 7PCS Мртвите Кожата Смена Вилушка Преносни Помине Уметност Алатка Пластична Рачка Мртвите Кожата Печат Двојно - заврши Мали Челик Притисни Нокти Втиснување Ро
zoom_in

Beaupretty 7PCS Мртвите Кожата Смена Вилушка Преносни Помине Уметност Алатка Пластична Рачка Мртвите Кожата Печат Двојно - заврши

DEN 215.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Можете да го отстраните кожата остатоци на нокти со нож.Одлично за професионални или домашна употреба итн.Направени од премиум материјали, тие се издржливи и безбедни.Со не се лизга се справи со дизајн, тие се лесно да ги користат и да работат.Практична алатка, добар подарок за семејства или пријатели итн.Карактеристики - Боја : Мешана Боја. - Материјал : Пластични+ ' Рѓосувачки Челик. - Пакување големина : За 14x7x1cm/ 5. 51x2. 76x0. 39inch. - Направен од премиум материјали, тие се издржливи и безбедни. - Со не се лизга се справи со дизајн, тие се лесно да ги користат и да работат. - Можете да го отстраните кожата остатоци на нокти со нож. - Одлично за професионални или домашна употреба итн. - Практична алатка, добар подарок за семејства или пријатели итн.Пакет Вклучувајќи 7 x нокти tools.

Избор на купувачот..