• Ново
Исклучување Тркалце 7. x 5/64 Во. x Во 7/8. Max. ВРТЕЖИ ВО МИНУТА 8,600 50 КОМПЈУТЕРИ
zoom_in

Исклучување Тркалце 7. x 5/64 Во. x Во 7/8. Max. ВРТЕЖИ ВО МИНУТА 8,600 50 КОМПЈУТЕРИ

DEN 2080.80

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Fasitong исклучување тркала обезбедува висок квалитет и во согласност перформанси на добра вредност за цената.Тоа е одличен избор за сечење метал, од не ' рѓосувачки челик и скапоцени метали.На исклучување тркала карактеристики алуминиум оксид абразивни состав за брзи и точни намалувања.На исклучување воланот е изградена од 2 врзани листови на fiberglass мрежа за издржливост и безбедност.

Избор на купувачот..