• Ново
Украси за Аладин Роденден Материјали Јасмин Тема, Банери, Балони, Торта Topper, Cupcake Toppers
zoom_in

Украси за Аладин Роденден Материјали Јасмин Тема, Банери, Балони, Торта Topper, Cupcake Toppers

DEN 431.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

【Пакетот Вклучува】 - 20 брои cupcake toppers за Аладин (1 обрасци x 20), 1 смета колач topper, 1 пакет на HB банер, 18 брои 12 инчен латекс балони и 4 точки 18 инчен "срце" и "аладин" балони. 【Topper Големина】 - висината на cupcake toppes е приближно 3.1 инчи.Ширина на cupcake topper зависи од моделот. 【Материјал】 - Остварување на еколошки cardstock и храна-одделение хартија стапчиња.Машина-намалување на производи. 【Известување】торта topper треба да се држиме рачно.Заглавени со еко-пријателски хартија стапови и лепак точки. 【Смешно Дизајн】 - Совршени за Аладин тема партија.Направете вашиот cupcakes или колачи изгледа како вкусен како тие вкус. ☀ Украси for Aladdin Роденден Материјали Партија Тема, Банери, Балони, Торта Topper, Cupcake Toppers ☀♥ Пакет includes20 брои cupcake toppers за меквин автомобили (1 обрасци x 20)1 смета колач topper1 пакет на HB banner18 брои 12 инчен латекс balloons4 брои 18 инчен балони.♥ Производ size The висина на cupcake toppes е приближно 3.1 инчи.Ширина на cupcake topper зависи од моделот.

Избор на купувачот..