• Ново
Akusety 35 ПАРЧИЊА Пластични Јасно Индивидуални Cupcake Носители, Куполата Еден Cupcake Превозникот Кифла Сад Носители Случаи Кутии, Чаши.
zoom_in

Akusety 35 ПАРЧИЊА Пластични Јасно Индивидуални Cupcake Носители, Куполата Еден Cupcake Превозникот Кифла Сад Носители Случаи Кутии,

DEN 191.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

【Храна-одделение Пластични】cupcake мувла е направен од високо-квалитет на пластика, која е добро за храна и здравје, не е лесно да се деформирани и нетоксичен. 【Пластични Чаши Големина】База дијаметар 3.4 инчен - Капак дијаметар 4.4 инчи - Висина 3.14 инчен (ЗАБЕЛЕШКА : не се вклучени торта). 【Цврсти и Издржливи】Domed капак дизајниран еден cupcake кутии е безбедно да се поставуваат кога се затворени и може да се resealed по отворањето.Куполата капак на cupcake носители се некој вид на слобода, ве молиме притиснете за да се печат и се користат некои транспарентен селотејп или stapling за безбедност. 【Широк Спектар на употреба】Јасно Cupcake Држач е погоден за сите видови на колачи, суши бисквити, овошје и друга храна.Идеален за партии или торта/кифла продажба. 【Навремена услуга】Ако имате било какви прашања во врска со нашите Јасно Пластика Единствена личност Cupcake, ве молиме контактирајте со нас.Ако не сте задоволни со индивидуалните cupcake контејнери, можете да го вратат.Индивидуални Cupcake Контејнер за Пакување : 35pcs Јасно Пластика Единствена личност Cupcake Одлична нова идеја, - на овие едноставни за употреба cupcake носителите на поединецот / кифла носители се совршени за прикажување на вашите торти или да им даде далеку.Cupcake носителот карактеристики на domed капак за заштита на деликатна шлаг и украси кои cupcake пластични контејнери за еднократна употреба безбедно кога се затворени и може да се resealed по отворањето.Овие едноставни за употреба јасно cupcake сад се совршени за на партии, ангажман,свадба, роденден, Годишнина, одмор, Бебе Туш, партиите, итн.Приказ на вашата нова работа ЗАБЕЛЕШКА : куполата капак на cupcake носители се некој вид на слобода, ве молиме притиснете за да се печат и се користат некои транспарентен селотејп или stapling за безбедност.

Избор на купувачот..