• Ново
INOVA Флексибилни Phone Држач за iPhone Универзална мобилни телефони До 3.1x6.2in(158x78mm) - Портокалова, Телефон
zoom_in

INOVA Флексибилни Phone Држач за iPhone Универзална мобилни телефони До 3.1x6.2in(158x78mm) - Портокалова, Телефон

DEN 239.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

КОМПАТИБИЛНОСТ : Универзална телефони помала од или еднаква на i Phone7 Плус ※i Phone7 Плус : 3.1x6.2in(158x78mm), 6.6 оз(188g) ※Употреба【INOVA Таблета Модел】за i Phone Плус серија и поголем телефони Материјал : ABS, Поцинкуван железо, TPE Големина : 9.64x5.7x0.31in(245x145x8mm) Тежина : 1.02 оз(29g) Тежина Имајќи : 6.7 оз(188g).МУЛТИ-ФУНКЦИОНАЛНИ : 【ВАШАТА КРЕАТИВНОСТ = КОРИСТЕЊЕ】 Бидете креативни!Флексибилни оружје ќе ви овозможи да имаат бесконечна usages како што таблета десктоп застане за прикажување на видео или раце-бесплатен повик, шише држач за автомобил, backseat таблета носителот страна hooking кола/автобус потпирачи за глава за деца и безброј повеќе!.КОМПАКТЕН ДИЗАЈН : .АНТИ-НУЛА/ЛИЗГА : . 4 ФЛЕКСИБИЛНИ ЖИЧЕН ГРБ : .Спецификации Материјал : ABS, Поцинкуван железо, TPE Производ Големина : 9.64x5.7x0.31in(245x145x8mm) Производ Тежина : 1.02 оз(29g) Тежина Имајќи : 6.7 оз(188g) - INOVA ФЛЕКСИБИЛНИ ВООРУЖЕНИ НОСИТЕЛОТ -.

Избор на купувачот..