• Ново
Преносни во Автомобил Воздухот се Пропустливи Планината Мобилен Телефон паметен Телефон Носителот и Стојат
zoom_in

Преносни во Автомобил Воздухот се Пропустливи Планината Мобилен Телефон паметен Телефон Носителот и Стојат

DEN 238.80

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Наменета за повеќето паметни телефони, вклучувајќи i Phone 5, i Phone 4/4s.Совршен приказ агол.Чувајте вашиот паметен телефон на ниво на око и е подготвен за емитување музика, GPS насоки, и hands-free повици.Лесно да се инсталира.Клипот месеци.Компактен и лесен доволно за да се носат насекаде.Се користи како туристички стојат без никакви алатки.Овој лесен-за-закачите на пропустливи зафат автомобил пропустливи телефон планината.Можете да имате на вашиот телефон лесно достапни за да ја активирате вашата GPS или започнете со се рака-бесплатен повик.

Избор на купувачот..