• Ново
Магнетни Автомобил Телефон Носителот Авион Уметност Телефон Планината Супер Силен Магнет 360° Rotatable Универзална Магнетни Ќелија за Автомобил Телефон Носителот iPhone
zoom_in

Магнетни Автомобил Телефон Носителот Авион Уметност Телефон Планината Супер Силен Магнет 360° Rotatable Универзална Магнетни Ќелија

DEN 335.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Стави На Мобилен Телефон Печ (Магнетни Водич Филм) На Центар Позиција На Филмот Назад На Телефонот И Притиснете На Далноводи Цврсто, И Тогаш Го Користиме По 3 Hours3.Додатоци Структура : Автомобил Заграда, Метал Печ (Магнетни Лист)За Перење Инструкции : Само Wipe Instructions За Употреба : 1.Применливи Сценарија : Не Само За Автомобили, Но Исто Така И За Бироа, Кујни, Бањи, Па Дури И Снег.На Магнетен Метод На Конекција Го Прави Автомобилот Мобилен Телефон Планината Во Можност Да Го Покажете Вашиот Телефон Од Секој Агол, Со Својот Удобен 360° На Ротација. Избрише Чистење На Задниот Дел Од Phone2. ★★тврда Легура Тело★★ : Направена Со Алуминиумска Легура И Меки Силиконски, На Магнетни Автомобил Носителот Има Мазна Површина За Одржување на Својот Блескав Површината И Мека Уште Трајни Допир.Забелешка : Ве Молиме Не Го Стави На Кожа Или Било Нерамна Површина.Phone Држач За Во Автомобил, За Во Автомобил Телефон Планината, Cell Phone Држач За Автомобил, Телефон Носителот, Автомобил Телефон Носителот, Телефон Автомобил Планината.Оваа Универзална Магнетен Држач Произведува Интензивна Сила На Привлекување Што Ќе Се Одржи На Било Кој Паметен Телефон. ★★360° Rotatable За Најдобри Возење Видите★★ : Оваа Магнетен Телефон Монтажа За Автомобил Главно Има Ротирачка Глава, Која ги Поддржува Најголемиот Ограничен 3d Ротација.Мини, Едноставен, Но Луксузен.1 Секунди За Да Ви Помогне Да Го Држите Телефонот.Дизајн Опис : Целосна Ширина Печатење, единствено еднострана Printing Material Опис : Алуминиум Alloy Product Изведба : Тоа Може да Ротира 360 степени Слободно, Дозволувајќи Ви Да се Врти Да се Најде Аголот Ви се Допаѓа Кога се Вози Автомобил; Големите Диск, Висока Вшмукување, Телефонот Нема да Падне; Внимателно Избрани База Силно Лепило, Температура Отпор, Издржливост, Остави Без Траги; Надградба На Дискот за Да се Спречи Пречки И да Бидат Стабилни, Наменета За Лош Пат Услови, Плочата Е Опремен Со Не се Лизга Гумени, Автомобилот Може Да Се Задржи Одреден Агол Во Текот На Вибрации; Отстранување На Метална Плоча Од Телефонот Случај Или Задниот Дел Од Телефонот И Без Нарушување На Движење Сензори, Gps Сигналите Или Внатрешните Сензори Нема Да Предизвика Оштетување На Вашиот Уред Или Да Влијае На Батеријата.Само Поставете Го Телефонот На Магнетен Држач Со Една Рака Лесно, И Тоа Ќе Стане Вашиот Најдобар Партнер Во 0.Можете Да Го Видите Телефонот Во Екранот Или Било Агол Ви Се Допаѓа Кога Возите.

Избор на купувачот..