• Ново
Deny Дизајни Bianca Зелена Бања Мат, 21 x 34, Геометриски Confetti Сива
zoom_in

Deny Дизајни Bianca Зелена Бања Мат, 21 x 34, Геометриски Confetti Сива

DEN 1207.68

Износ
check Во форма достапна за нарачката

100% Полиестер.На Негираат бања мат е мека, удобна опција за надвор када или под суета 100% полиестер кадифен мемориска пена.Топ страна на бања килим е отпечатена со вашиот омилен дизајн, обратна има не се лизга поддршка.Достапни во две големини : 17" x 24" и 21" x 34".Машина за миење ладно на нежни циклус, собори сува ниска, не кајгана или железо.Deny Дизајни е револуционерен Дома Декор компанија која го поддржува уметност заедница во светот.Страна направена и произведени во Денвер, Колорадо, САД. 100% полиестер мемориска пена на врвот со не-пропадна поддршка.Топ страна се печатат.Направи вашите нозе среќни.На Негираат бања мат е направена од кадифен мемориска пена, па вашите стапала ќе имаат мека место до земјата и сите удобна поддршка тие се жедни.На предната страна е вашиот омилен дизајн избрани од нашиот каталог на curated реди и на задната страна е не се лизга површината толку влажни пост-туш подови ќе биде без проблем.Тие се совршена големина за надвор када или под некој суета потоне.И најдобриот дел?Секој купување плаќа уметникот кој се дизајнирани за поддршка на креативност во светот.

Избор на купувачот..