• Ново
DFGDH Кујна Зачин тегла Поставите Леќата Тегла Поставите Керамички Condiment Тегла Сет Кујнски Садовите за Складирање со Керамички Фах Одлично за Складирање и Леќата Зач
zoom_in

DFGDH Кујна Зачин тегла Поставите Леќата Тегла Поставите Керамички Condiment Тегла Сет Кујнски Садовите за Складирање со Керамички

DEN 2277.60

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Направени од керамички, нема штета на вашето здравје.Уникатна форма.Го олеснат вашата кујна и совршена, како посебен подарок.Идеи за чување на морска сол, бања, сол, црн пипер, чили во прав, шеќер и други мирудии.Идеален начин да се задржи вашата омилена зачини, зачини и мирудии блиску на дофат на раката во вашата кујна или трпезарија.Погоден за чување на сите видови на зачини, едноставен и лесен,многу практични кујна складирање тегла。.Производ : Леќата Тегла Сет Материјал : Ceramic It може да се натоварени со различни видови храна со висока стабилност.Лесно да се чисти, со висок ритам.Керамички може да орган, со голем капацитет за дизајн, повеќе во можност да одговори на чување потреби.Широк отворање на устата, го прави лесно да се служи и издава.Ова дава прекрасен изглед, без разлика дали тоа е на вашата маса, контра, или во кабинетот. 1 х Сет на Леќата Садови.

Избор на купувачот..