• Ново
Hach 5870006 Џеб Colorimeter II, Orthophosphate (Реактивна)
zoom_in

Hach 5870006 Џеб Colorimeter II, Orthophosphate (Реактивна)

DEN 13806.00

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Единствен Параметар оди никаде преносни photometer.USEPA одобрени за вода за пиење.Фабрика-Програмирани.Водоотпорен, Лесни, Солиден.Позадинско Осветлување Приказ, Податоци За Сеча, Се Потсетиме.Hach 5870006 Џеб Colorimeter II, Orthophosphate (Реактивна).

Избор на купувачот..