• Ново
Сет од 4 Автомобил Coasters за Купот на Сопствениците, Пролет Свети Патрик Ден 2.6 Инчен Абсорбента Керамички Coasters за Пијалоци, Чај, Кафе, Бар, Зелена Clovers Пополнување
zoom_in

Сет од 4 Автомобил Coasters за Купот на Сопствениците, Пролет Свети Патрик Ден 2.6 Инчен Абсорбента Керамички Coasters за Пијалоци,

DEN 628.80

Износ
check Во форма достапна за нарачката

♛ГЕНИЈАЛЕН ДИЗАЈН : Автомобил coasters се направени од високо квалитетна заштита на животната средина керамика, без иритирачки мирис.Автомобил керамички coasters обезбедуваат одлични зафат и да се избегне купот на лизгање, помага да се намали бучавата предизвикана од лизгање чаши додека возите. ♛Се ЗАДРЖИ ВАШИОТ АВТОМОБИЛ ЧИСТЕЊЕ : Ако ви се допаѓа да се напие вода, ладна кока кола или кафе додека возите, на течности капе од купот ќе предизвика купот на носителот да биде валкан, овие coasters за пијалаци се одлични за апсорпција на вода капки од надвор на купот и чување на автомобилот чисти, елиминирање на проблеми на чистење во чаша носителот. ♛ОДГОВАРА на СТАНДАРД ПРВЕНСТВО НОСИТЕЛ : 6 автомобил coasters, 2.6 инчен (6.5 cm) во дијаметар и 0.6 инч во дебелина.Нашите пијат coasters може да се користи не само како автомобил coasters, но исто така и како практична декорација во дом, канцеларија, бар и партија, кафе на маса и повеќе. ♛ОДЛИЧЕН ПОДАРОК : Мали и исклучителна чај coasters може да се даде да се родители, роднини, пријатели и соседи, особено автомобил љубители на Божиќ, ноќта на Вештерките, Денот на Вљубените, денот на Благодарноста, Св. Патрик, Велигден, Денот на Таткото, на Мајката Ден, родендени, годишнини, свадби, housewarming и други прилики незаборавни. ♛CARE & НАСМЕВКА УСЛУГА : Кафе увеселителен парк се поставува лесно да се мијат и чистење чисти со вода.Сува тоа во ветер или сонце.Вие не мора да се грижите за нив исчезнува.Ако имате било какви прашања во врска со нашиот бар coasters или услуги, можете да не контактирате во било кое време.Ние ќе бидеме среќни да помогнеме.Тоа е време да се добие нов coasters за вашиот автомобил или дома.Зошто да изберете ни coasters?☀Specification Material : Абсорбента ceramic Quantity : 2-парче сет, 4-парче сет, 6-парче set Diameter : 2.6 inches Thickness : 0.6 инчи☀Супер Absorbent Coasters за дрвена маса направени од специјални вода-апсорбирање на керамика, камен, тоа лесно може да го апсорбира вода надвор од купот, водоотпорен и брзо сушење, и се чува чист.☀Сладок Подарок за Автомобил Lover This автомобил coasters дизајн е стилски, може да биде практичен подарок за Божиќ, ноќта на Вештерките, Денот на Вљубените, денот на Благодарноста, Св. Патрик, Велигден, Денот на Таткото, на Мајката Ден, родендени, годишнини, свадби, housewarming и други прилики незаборавни за пријатели, родители, било кој автомобил ентузијасти кои само го купи нивниот сон автомобил.☀Автомобил Decoration Using нашиот автомобил керамички coasters ќе додадете единствен личен стил да се вашиот автомобил внатрешни работи, додадете сјај на вашиот автомобил внатрешни работи, додека за заштита на вашата чаша носителот.☀Multipurpose Coasters може да се примени не само во автомобили, но, исто така, во канцеларии, дневни соби, спални соби, ресторани, барови и други места ви треба.☀Лесно Да се Размонтираат & Washing There е удобен прст јазот на страната на автомобил coasters за лесно демонтажа и монтажа.Само измијте го со вода или додадете малку детергент и се исуши на повторна употреба, без да се грижиш за исчезнува.☀Топло Известување▲Прирачник за мерење, ве молиме овозможи мало грешки во големина.▲Боите може да има мала разлика поради различни екрани.▲На увеселителен парк за кафе маса е направена од керамички, ве молиме да се справи со грижа, не користете тешки предмети за да се избегне дробење.☀Најдобри Service Your задоволство е нашата прва цел.Ако имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате и ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.

Избор на купувачот..