• Ново
ЌЕ Дома 3 Црни Мечки Canoeing Увеселителен парк Set - 4 Coasters Селски Кабината Кану Младенче Оркестарот (Multicolor) (Multicolor)
zoom_in

ЌЕ Дома 3 Црни Мечки Canoeing Увеселителен парк Set - 4 Coasters Селски Кабината Кану Младенче Оркестарот (Multicolor) (Multicolor)

DEN 647.28

Износ
check Во форма достапна за нарачката

4 Увеселителен Парк Во Собата.Гумени нозе на bottomg на coasters и носителот.Плута наредени coasters.Страшни детали.Whimsical 3 Црна Мечка Canoeing Увеселителен парк Set - (4) coasters и носителот.Носителот и coasters направени од тешко, издржлив поли-смола материјал.На coasters се наредени со плута со мечка шепа слика.Носителот и coasters имаат гумени нозе.Coasters мерка околу 3 1/4" дијаметар.

Избор на купувачот..