• Ново
Sock Ons Класичен (0-6 Месеци), Бебе Розова, Pack 2
zoom_in

Sock Ons Класичен (0-6 Месеци), Бебе Розова, Pack 2

DEN 294.96

Износ
check Во форма достапна за нарачката

82% Најлон, 18% Elastane.Увезени.Sock Ons Класичен Бебе Sock Носители за Малку Нозете Вклучува : (2 Парчиња) Бебе Розова, Мали 0-6 Месеци.Има вашето бебе е чорапи цврсто во место без разлика на тоа колку е тешко вашето бебе клоци и tugs.Нема повеќе исчезнати чорапи!.Иновативни и наградуван дизајн - Sock Ons се направи совршено бебе туш или новороденче подарок.Генијален и неопходен елемент за секој родител.Секогаш се стави на обичните sock на бебето прво, потоа ставете Sock Ons завршена.Sock Додатоци не се погодни за одење во или за носење со бебе чевли.Изработени од мек, еластичен материјал. 82% Најлон 18% Elastane.Машина Перат или ладна вода рака исплакнете и висат сува.Sock Ons Умен Малку Работи Кои Ги Задржи Бебето Чорапи На! 2 Пакет - Бебе Розова (0-6 Месеци).Имајќи чорапи за бебиња нозе не е едноставна задача.Малку удар, затегнување на прсти и тие се надвор!Sock Ons се умен малку работи кои ги задржи оние чорапи на.Облека се носи во текот на sock и 'се заклучува' во место со патент дизајн.Sock Ons се еден генијален и модерно решение за многу досадно проблем и се брзо да стане неопходен објект кој нема бебе (или нормален родител) може да го направите без!.

Избор на купувачот..