• Ново
KASMOM 5 Метри/многу 1.7 см Ширина Убава Црвено/Бело Цвеќе Чипка Лента за Шиење Занает Чипка Намали Разубавувањето DIY Облека, Додатоци
zoom_in

KASMOM 5 Метри/многу 1.7 см Ширина Убава Црвено/Бело Цвеќе Чипка Лента за Шиење Занает Чипка Намали Разубавувањето DIY Облека, Додатоци

DEN 479.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

МАТЕРИЈАЛ : Изработени од памук и spandex, супер мек и еластичен чипка, многу удобно и Кожата Пријателски.ВИСОК КВАЛИТЕТ : Мека и Удобна, се Водат Флорални Чипка, Уникатен стил.ЛЕСЕН ЗА КОРИСТЕЊЕ : на чипка е завиткан во ролна и може да се намали со нив во различни соодветни големини, одлична за шиење, quilting, далноводи, широко се користи во Банкет, Торта Украс, Centerpieces, Карти, Подарок, Кукла облека, рачно изработени Шиење Занает Подарок за Бебето Туш, birthday (Роденден), Housewarming, ден на Мајката, Баба ден Тетка ден, денот на Вљубените, Годишнина, Божиќ ден, денот на Благодарноста, Свадба ден декорација, итн.ШИРОКА ПРИМЕНА : Совршен за Шиење за Коса, Лак одлуки, Гроздобер Шиење, Декорирање на Подарок Кошеви, Накит Дизајн, Коса-тите и многу повеќе DIY Проекти.Погоден за Шиење, Покана Картички, Хартија Занаети, - Карта во донесувањето Одлуки, Подарок Завиткување, Лакови Одлуки, Цветни Аранжмани, Прибор за Облека, итн.УСЛУГИ на КЛИЕНТИТЕ : Ние обезбеди 24/7 услуги на клиентите.Ако имате било какви прашања ве молиме контактирајте не со било какви прашања.Ние ќе се обидеме потрудиме да се реши надвор.Боја : црвена/бела Количина : 5 метри Ширина : 1.7 cm/0.68" Забелешка : ве Молам, ве молиме проверете ја големината пред да го поставите цел, благодарение толку многу !! #.Вистинска боја на објектот може да биде малку поинаков од сликите кои се прикажани на веб-сајтот предизвикана од многу фактори како што се осветлувањето на вашиот монитор и светлина од светлината.

Избор на купувачот..