• Ново
Марко & Марко Силикони Вшмукување Бебе Сад - Капацитет 350 мл (Зелен)
zoom_in

Марко & Марко Силикони Вшмукување Бебе Сад - Капацитет 350 мл (Зелен)

DEN 239.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Вшмукување база, која им помага да се спречи совети и spills. 350 мл дозволува капацитетот за храна презентација која е и ангажирање и забава за децата.Лесен за чистење!Едноставно се даде на објектот брза и исплакнете со топла сапуница вода или да се стави во машина за миење на садови за уште полесно чистење.Храна Одделение, Мека и Дамка Отпорни Силикони.Марко & Марко " производи се сите бебе безбедно, моделирани од BPA-free, ПВЦ-слободни и phthalate-слободни материјали.Марко & Марко' животински тематските силикони вшмукување чинии се нашите најнови прилог за години на оброк.Одличен начин да се научи јадење со силна вшмукување база, која им помага да се спречи совети и spills.Нашата мека заоблени контури се обезбеди да нема остри рабови и 350 мл дозволува капацитетот за храна презентација која е и ангажирање и забава за децата и за родителите слично.Кога оброк е завршена, едноставно повлечете го лесно табот заедно надворешниот база и ова лесно ќе се пушти вшмукување.Нашите чинии, тогаш може да се чисти со топла сапуница вода или да се става во горниот решетката на машина за миење на садови.Нашите вшмукување чинии се, исто така, микробранова печка и замрзнувач безбедно.Марко & Марко' силикони вшмукување чинии се направени од храна одделение силиконски дека е BPA-free, ПВЦ-слободни и phthalate слободни.

Избор на купувачот..