• Ново
Повеќенаменски Чистење Со Четка,Кујна Јадење Четка,2-Pack Замена Четка Рефил,Кујнски Мијалник, Бања, Апарати За Чистење На
zoom_in

Повеќенаменски Чистење Со Четка,Кујна Јадење Четка,2-Pack Замена Четка Рефил,Кујнски Мијалник, Бања, Апарати За Чистење На

DEN 215.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Замена на Глава - 2 дополнителни заменливи четка главата, лесно да се отстранат и да се замени, кои во голема мера им помогне на прошири услуга живот.Четка Влакната Се Направени Од Издржлив Бакар Фиксна Најлон , Кој Не Е Лесно Да Се Деформира И Издржливи, Која Може Лесно Чистење Храна,Дамките И Нечистотијата Без Гребење Вашиот Омилен Садови ,Ви Помогне Да Заврши Работа Лесно.Замена четки одговара YOKAYI scrubber рачки (се продава одделно).Сад Четка Е Многу Погодна За Чистење За Јадења,Тави, Садови,Тоне,Леано Железо Тави И Исто Така Многу Погоден За Чистење На Вашиот Countertops И Кади.Одлична за чистење јадења, тави, садови, мијалник, шпорети, кујнски прибор, тоа е, исто така идеален за чистење на вашиот countertop, када.пакување од 3.

Избор на купувачот..