• Ново
MODENCOOK Нуркање Патка Тоалет Четка,Премија Тоалет Четка и Носителот,Силиконски Влакна Бања Чистење Сад Четка за Полнење за Бања Длабоко Чистење
zoom_in

MODENCOOK Нуркање Патка Тоалет Четка,Премија Тоалет Четка и Носителот,Силиконски Влакна Бања Чистење Сад Четка за Полнење за Бања

DEN 479.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Чистење на Агли Темелно Користејќи мека и еластична TPR материјал, тоа може да биде свиткана по волја.Криви површината се прилагодува на четка главата, 360° чисти, продира во тоалет јаз, и брзо и темелно ги отстранува тврдоглави дамки за тешко да се постигне агли.Сцени Да Се Користи станот четка глава може да биде свиткана да се совршено да се вклопи во аголот на работ, и hairbrush може да се вклопат за чистење на секој ритам.Погоден за чистење на тоалетите, тоне, washbasins, кади и подови!.Лесно За Чување нема потреба да стиска дупки, и кука и јамка може да биде лесно и цврсто поставен на ѕид без преземањето на просторот или испаѓање лесно.Со вметнување на ракавите, тоа исто така може да се става во исправена позиција на земјата.Лесно Да се Чисти Има силна чистење способност, но нема да се нула во тоалет.По користење на четка, тоа ќе се чистат со плакнење со вода, оставајќи никаква нечистотија, заплитане на вашата коса, и боење на вашите раце.Хигиенски И Лесен За Употреба И-отворот за вентилација е погоден за брзо сушење, вентилирани.Не капе насекаде, нема потреба да се грижите за лоша миризба.Тоа може да се отвори и затворен автоматски, лесно да се користи.

Избор на купувачот..