• Ново
Addis Круг Тенџере Јадење Четка, Метален
zoom_in

Addis Круг Тенџере Јадење Четка, Метален

DEN 102.00

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Производителот гаранција може да не се применува.Класичен круг главата идеален за чистење чаши и чаши.Димензии h21 x d5 x w4 cm (h8 1/4 x d2 x w1.5 инчи).Изградена во scraper одлична за отстранување на тврдоглави марки.Висок квалитет најлон влакната.Достапни бои Лен или Металик Сребрена.Addis Тенџере Јадење Четка има уредни класичен круг главата што го прави идеален за чистење и перење до помали потешко да се постигне предмети како чаши или очила.Висок квалитет најлон влакната со поцврста се чувствуваат.Четка главата има вграден во scraper што го прави одлична за отстранување на тврдоглави храна марки.Убаво се мазни се справи со прстот за екстра ергономски стил.Отворете виси кука овозможува лесно складирање.Addis логото врежана на главата покажува своите вистински оригинални Addis четка.Достапни бои Лен или Металик Сребрена.Димензии h21 x d5 x w4 cm (h8 1/4 x d2 x w1.5 инчи).Addis дел од дома, бидејќи 1780.. со седиште во велика БРИТАНИЈА, ние сме горди 237-годишната историја на дизајн, производство и снабдување на housewares.На Addis бренд се уште постои денес, како што има за претходните генерации, за вредност, квалитет и иновации.

Избор на купувачот..