• Ново
Го донесе На инјекциска смеса со Четка Почиста и Плочка Scrubber со Лесни Продолжување Пол | Чисти Обоени инјекциска смеса Линии во Туш, Тоалет, Плочки на Подот | Површин
zoom_in

Го донесе На инјекциска смеса со Четка Почиста и Плочка Scrubber со Лесни Продолжување Пол | Чисти Обоени инјекциска смеса Линии

DEN 666.48

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Инјекциска смеса со ЧЕТКА ПОЧИСТА - зглобот инјекциска смеса со четка главата им овозможува да работат, од различни агли и да се постигне најефикасен чистењето позиција.Клучни Карактеристики На Производот.ПЛОЧКА SCRUBBER - Оваа голема моќ scrubber ќе ви овозможи да ги чисти како про, за повеќе ефект чисти обидете се со додавање на Донесете Го На Чистење со Кислород Кајгана, ова ќе се повлече на дамките од инјекциска смеса линии.ТЕШКО ДА се ПОСТИГНЕ МЕСТА - На наежвам V дизајн лесно се вклопува во двете тесен и широк инјекциска смеса линии за да се обезбеди чиста и светла инјекциска смеса линии.ЧИСТЕЊЕ ДАЛЕКУ ВАЛКАНО И НЕЧИСТОТИЈА Се симне вашите раце и колена и да го користите овој здрав продолжување пол да им помогне исчисти и чистење далеку нечистотија и валкано од плочи и инјекциска смеса.Употреба на туш плочки, ѕидни плочки и подни плочки.СИЛЕН И ЗДРАВ ВЛАКНАТА - Оваа тешка должност чистење со четка ви овозможува да се користат одново и одново за годините што доаѓаат.

Избор на купувачот..