• Ново
Инјекциска смеса Почиста Четка - Плочка Заеднички Чистење Scrubber Четка со Најлон Влакната - Голема корист за Длабоко Чистење Туш, Подови, Прозорци, Купатило, Кујна, Пе?
zoom_in

Инјекциска смеса Почиста Четка - Плочка Заеднички Чистење Scrubber Четка со Најлон Влакната - Голема корист за Длабоко Чистење Туш,

DEN 215.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Пластика.ПОВЕЌЕНАМЕНСКИ ДЛАБОКО ЧИСТЕЊЕ со ЧЕТКА во СОБАТА : 5pcs функционална четки.Совршен за инјекциска смеса, заеднички плочки, бањата, подот, кади, плочка ѕидови, countertops.Тешко влакната на овој инјекциска смеса со четка за лесно чистење далеку mildew, валкано и сапун ѓубриња, се помогне во постигнувањето на домаќинство длабоко чистење на целта.ДЛАБОКО ЧИСТЕЊЕ со ЧЕТКА АЛАТКИ : Секој пакет доаѓа со 5 парчиња на чистење со четка, голема scrubber за инјекциска смеса, заеднички плочки, када, кат чистење или нови простории тела(должина : 5.5"); долго четка(мала глава поништена) е специјалист за ѕидни плочки, шини, прозорец рамки(должина : 7.9"); крива четка е за туш вратата lintels, потоне drainages, cooktops и dials(должина : 5.1"); мал сад работ четка е за јадење, готвење пан(Должина : 6.3"); бела четка е за лизгачки прозорец врата(9").ЕРГОНОМСКИ & ПРОСТОР ДИЗАЈН : Богата дизајн со криви не се лизга, се справува со совршено одговара на вашата страна.На Ергономски рачки направи за чистење лесно.Сите четки за чистење должам една мала дупка, може да висат до тоа да се зачува простор.ВИСОКО КВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ : Се направени од високо квалитетни PP влакната, ABS пластика и нерѓосувачки челик.Издржливи доволно да се исчисти вашиот дом&кујна.На влакната се многу беспомошна доволно за совршено чиста инјекциска смеса линија, плочка ѕидови, подови.ПРИМЕНА : Лесно да се применува сила, и овозможува за тешки чистење.Ефикасно чистење е тешко да се исчисти нечистотијата околу вашата бања или кујна.Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас.Оваа четка за чистење сет е дизајниран да помогне да се направи чистење на задачи полесно!.Сет вклучува 5 четки од различни стилови и големини.Им помага влезе во мали растојанија и да се отстрани нечистотијата и валкано.Совршен за работни места, како и отстранување на мувлата од празнини во плочки и инјекциска смеса.На мала четка треба да се повлече надвор од semicircle четка.Сите четки се направени од премиум ABS пластика во рачки и полипропилен во влакната, ослободени од загадување.Лесен за складирање и за да се зачува простор.Со долга рачка, не болат рацете.Лесен за чистење на сите видови на тврдоглави дамки како прозорецот рамки, countertops, тоне, итн.Триаголник облик и укажа крајот да стигнат до длабоко во сите патеката големини, како на пример песните на windows и лизгачки врати.Виси дупка е дизајниран на рачка крајот за практично складирање, заштеда на простор.Совршен за бањата, подот, кади, плочка ѕидови, countertops, комунални соба тела, агли и славини и готвење тави.Отстрани маснотии и нечистотии од рерна hobs и да се бира, Конзерваториум лизгачки вратата песни & прозорец рамки.Тешко влакната лесно чистење далеку mildew, валкано и сапун ѓубриња, се помогне во постигнувањето на домаќинство длабоко чистење на целта.

Избор на купувачот..