• Ново
Четка за бричење, Преносни Мека Синтетички Влакна Четка за Бричење Дрво, Дрвени Справи со мала тежина за Домашна Употреба Салон за Употреба Патување Употреба
zoom_in

Четка за бричење, Преносни Мека Синтетички Влакна Четка за Бричење Дрво, Дрвени Справи со мала тежина за Домашна Употреба Салон за

DEN 232.56

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Ефективно зголемување на меурот на бричење крем, со удобно бричење искуство.Висок квалитет на синтетички влакна технологија.Оваа четка е најдобра за одржување и дистрибуција на пенливата и ќе ви помогне да го ублажи брада, допир на кожата пријателски.Со високо-квалитетна дрвена рачка колокација, направи оваа четка убаво и не се лизга.Ефикасно ја чисти далеку остатоци, crumbs, нечистотија или нешто друго заглавени во вашиот мустаќи) или брада.Преносни димензии и мала тежина, погоден за салон за употреба, за домашна употреба и патување употреба.Преглед : Оваа четка може да се користи во бричење.Можете да имате брз и удобен за бричење искуство со оваа четка.Тоа е најдобро за одржување и дистрибуција на пенливата и ќе ви помогне да го ублажи брада, допир на кожата пријателски.Преносни димензии и мала тежина е погодна за салон за употреба, за домашна употреба и патување употреба.Карактеристики : 1.Ефективно зголемување на меурот на бричење крем, со удобно бричење искуство.2.Висок квалитет на синтетички влакна технологија.Оваа четка е најдобра за одржување и дистрибуција на пенливата и ќе ви помогне да го ублажи брада, допир на кожата пријателски.3.Со високо-квалитетна дрвена рачка колокација, направи оваа четка убаво и не се лизга.4.Одлична изработка.Модерната естетика и дизајн, модерен и уметнички.5.Ефикасно ја чисти далеку остатоци, crumbs, нечистотија или нешто друго заглавени во вашиот мустаќи) или брада.6.Преносни димензии и мала тежина, погоден за салон за употреба, за домашна употреба и патување употреба.Spezifikations : Предмет Тип : Бричење Brush Material : Дрво, Синтетички Hair Color : Како Слики Shown Item Должина : Околу. 11 cm / 4.3 inch Item Дијаметар : Прибл. 3.5 cm / 1.4 inch Item Тежина : Околу. 42 g / 1.5 oz Function : Отстранете Бричење Крем, Чиста Екстра Beard Package Вклучуваат : 1 x Четка за Бричење.

Избор на купувачот..