• Ново
TiSugar 4Pcs Силиконска Маска на Лицето Четка Крем Мешање Силикони Четка Шминка Четка Лицето за Нега на Кожата Алатки Шминка за Убавина Алатки (Транспарентна)
zoom_in

TiSugar 4Pcs Силиконска Маска на Лицето Четка Крем Мешање Силикони Четка Шминка Четка Лицето за Нега на Кожата Алатки Шминка за Убавина

DEN 400.56

Износ
check Во форма достапна за нарачката

1. Природни jade.Анти-стареење, анти-навремено, намалување на темните кругови, подобрување на кожата и здравје, без било какви хемиски супстанции или иритација. 2. Значајни специјални подароци-специјални подароци сакаат подароци.Може да се користи како значаен подарок за стари лица, мајки, баби, сопруги, ќерки и сестри. 3. Ублажување на око напнатост, подобрување на еластичноста на кожата и заострување на тонот на кожата.Тоа може да помогне во олеснување на око замор, подобрување на темните кругови и промовирање на спиење.Намалување на подпухналост, ќеси под очите и темните кругови околу очите. 4. Топли и ладни облоги.Тоа може да се чуваат во фрижидер по употребата.Ќе се чувствувате поудобно и свежа кога ќе се користи повторно. 5. Поради различни прикази и различни осветлување, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме за вашето разбирање. 4pcs Професионални Силиконска Маска на Лицето Четка Крем Мешање Силикони Четка Шминка Четка Лицето за Нега на Кожата Алатки Шминка за Убавина Алатки Име : Силикони Лицето Маска Четки Четка Главата Стил : тркалезна, сектор, Нож облик, облик на Лажица Боја : бела,црна,розова,сина,жолта,транспарентни Должина : околу 14.5 cm Количина : 4pcs/set Оваа Силиконска Маска Апликатори Четка има 4 различни четка главата, е погодно да се одржи и да се применуваат.Силиконски Апликатори Алатки Четка Погоден За Лицето Маска,Кал Маска,Лосион за Тело,Тело Путер итн.Погоден за осетлива кожа на лицето и телото, професионална и домашна употреба.Лицето Маски, најдобриот една за да го изберете.Миење на Оваа Силиконска Маска Апликатори Четка пред секоја употреба, за да се заштити вашата кожа.Мора да се има за секој еден кој ужива лицето маска!Совршен за примена на кал, глина или јаглен мешани маска и moisturizers иако.Лесно за чување, голема да се патува со.Пакет се вклучени : 4 X Силикони апликатори.

Избор на купувачот..