• Ново
Шминка Четка Сет 12 Компјутери Премиум Синтетички за Руменило Фондацијата Прав Контура Сенки Eyelash Concealer Меша Усна Козметички Шминка Четка со Бонус за Чување Суровос
zoom_in

Шминка Четка Сет 12 Компјутери Премиум Синтетички за Руменило Фондацијата Прав Контура Сенки Eyelash Concealer Меша Усна Козметички

DEN 359.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

【КОМПЛЕТЕН СЕТ НА ПРОФЕСИОНАЛНА ШМИНКА ЧЕТКА 】 Покрие 12pcs четки вклучува : (1) Четка за Руменило ,(1) Фондацијата Четка,(1) Контура Четка,(1) Фан Четка,(1) Сенки Стап,(1) Eyelash Четка,(1) Веѓа Четка и Eyelash Чешел,(1) Concealer Четка,(1) Сенки Четка,(1) на Носот Контура Четка,(1) Веѓа Четка,(1) Усна Четка,(1) Премијата Бонус за Чување.Секој четка,им служи на целта.Идеално за течности, прав, или креми за да се произведе беспрекорна шминка апликација. 【 100% СОСЕМА НОВ s соништа.Одличен подарок за мајка, сопруга, пријателки на роденден, празници, дипломирањето, мајки ден, Божиќ ден, Денот на Вљубените или други прилики.Патување Пријателски,12 Парче Сет.

Избор на купувачот..