• Ново
Шминка Четка 10 Компјутери Меша Дрвена Рачка Висока Endy Сочинуваат Фондацијата Веѓа Eyeliner Руменило Козметички Concealer Четки Алатки (Справи со Боја : 9PCS)
zoom_in

Шминка Четка 10 Компјутери Меша Дрвена Рачка Висока Endy Сочинуваат Фондацијата Веѓа Eyeliner Руменило Козметички Concealer Четки

DEN 889.44

Износ
check Во форма достапна за нарачката

【Удобно Влакната】 Без пролевање, не кожата иритирачки.Наменет за шминка почетници и ентузијасти.Обезбедено за долго време се користи.Ви обезбеди со меки и удобни допир чувство и супер можност да се одржи без да се лизга. 【Мека Густа Трајни】 Овие Четка Влакната се во ред, газирани и густи која го прави барањето многу поубав, и denseness дава многу подобро дури и примена.Влакната се заострените да се обезбеди убаво дури и покриеност.Без Пролевање или одделување на влакната, и се целосно безбедни за перење и чистење нив. 【 Стилски се Справи со】 четка рачка има стомак форма.Линијата дизајн на дршката натпревари телото дизајн направен од високо-квалитет дрво, што ги прави повеќе атрактивен и лесен за да се сфати и да се одржи текстура.Овие четки се многу лесен за употреба и чиста. 【Добро За Патување】 Одлична за Подарок за себе и сакана.За вас, удобен да го носат да ги користат секаде и во секое време. 【Идеален за Денот на Вљубените Подароци】 ги Собереш на четки, ќе ви помогне да се создаде непречено беспрекорна во потрага заврши на Денот на Вљубените.Или можете да изберете четки како Денот на Вљубените Подарок за себе/ семејство/ пријатели. ✮Шминка четки собата е поставена на премиум квалитет шминка четки за Козметика професионалци, но подеднакво се практични за секојдневна употреба и луѓе кои учат Уметноста на шминка.✮Мека синтетички влакна : Овие шминка четки се изработени од квалитетни природни синтетички влакна.Добар фати прав на сила,Не е лесно да се фрли косата и не ја иритираат кожата.✮Задебелена алуминиумска цевка, зачекори притисок цевки, се повеќе издржливи.Се чувствуваат удобно четка во рачката , мазна површина, силни и издржливи, не е лесно да се оштети.✮Четки За Нега На Совети : 1.Ако тоа е четка ќе се користи секојдневно, ние го препорачуваме за перење тоа неделно со мек сапун топла вода.2.Пенливата на влакната со Четка Шампон и исплакнете под вода, се додека водата тече јасно.3.Обидете се да не се целосно потопување на база на влакната во вода или вашиот суровост-слободен влакната може да се оддели од форма.4.По испирањето, мазна четка главата назад во оригиналната форма и постави рамно да се исуши.5.Нека се исуши преку ноќ и се будам да освежен четка за вашиот утро шминка рутина!6.Сите слики се преземат од страна на actural примерок.7.Ако нашите шминка четки имаат проблем и не сте задоволни со тоа, ве молиме контактирајте со нас на прво, нашата Служба за корисници Тим ќе реши проблем за вас, брзо и ефикасно.✮Забелешка:(1) Никогаш не се мијат искра шминка четки против опаѓање.(2) По чистење, нежно притиснете на влакната со лицето ткиво или памучна подлога за да се овозможи вода за да се исцеди брзо.Не заборавајте да пресврт на влакната да ги предизвика пролевање.(3) Сува на ладно место,не удар со фен за коса, или исушете ги на сонце.

Избор на купувачот..