• Ново
Керамика Шеќер Сад Saltbox со Капак и Лажица Condiment Садови Леќата Кутија 8oz, Бело Злато
zoom_in

Керамика Шеќер Сад Saltbox со Капак и Лажица Condiment Садови Леќата Кутија 8oz, Бело Злато

DEN 311.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Големина : 3.3" кол x 4" H. Капацитет : за купот/8oz.Направени од издржлив, убава керамички материјали.Елегантен дизајн, мазен изглед.Гламурозна порцелански ќе се надополнуваат на било дома декор.Погоден за Дома, Хотел, Кафе, Бифе, Забава, итн.Совршен за да им Служи на Шеќер, Бибер, Зачин, итн.Оваа гламурозна керамика шеќер сад ќе се надополнуваат на било дома декор.Тоа е голема housewarming подарок.uropean стил eramics Шеќер Сад saltbox ти Капак и Лажица Condiment Садови Леќата Кутија 8oz Бела со Златен Раб.

Избор на купувачот..