• Ново
12 Табла Одбор Игра Во Собата Руски Национален Амблем Двојно Двоглав Орел, Дрво & Крокодил Кожа, Парчиња & Dices
zoom_in

12 Табла Одбор Игра Во Собата Руски Национален Амблем Двојно Двоглав Орел, Дрво & Крокодил Кожа, Парчиња & Dices

DEN 256.80

Износ
check Во форма достапна за нарачката

#31135 C11. Ако сте во потрага за еден прекрасен врвен квалитет Табла поставена, ова е одличен избор за вас!Направен во Украина.Големина : 11.4 во (Должина) x 12.2 во (Ширината) или 29cm (Должина) x 31cm (Ширина).На оваа високо-квалитетни табла одбор е направен од природно дрво и високо-квалитетен материјал кој изгледа и се чувствува како кожа на крокодил (не се збунети, ова не е вистинска кожа на крокодил).Оваа табла има слика на руски национален амблем "Двојно Двоглав Орел" на неа, која е изработена од природна кожа.Оваа Табла одборот вклучува поставување на вуди, совршено полиран играње парчиња и две dices.Бренд нови рачно изработени парче уметност .На оваа високо-квалитетни табла одбор е направен од природно дрво и високо-квалитетен материјал кој изгледа и се чувствува како кожа на крокодил (не се збунети, ова не е вистинска кожа на крокодил).Оваа табла има слика на руски национален амблем "Двојно Двоглав Орел" на неа, која е изработена од природна кожа.Оваа табла табла има средна големина. - Табла Поставена Димензии - Отворете : 11.4 во (Должина) x 12.2 во (Ширината) или 29cm (Должина) x 31cm (Ширина) Затворена : 11.4 во (Должина) x 5.9 во (Ширината) или 29cm (Должина) x 15cm (Ширина) на Овој Табла одборот вклучува поставување на вуди, совршено полиран играње парчиња и две dices Ако сте во потрага за еден прекрасен врвен квалитет Табла поставена, ова е одличен избор за вас!Ние сме сигурни дека играњето тоа ќе ви донесе многу возбуда.Можете да се разгледа на оваа табла како уметничко дело, објект, бидејќи тоа е многу елегантен и совршен квалитет.Оваа табла поставена е Голем Дар !Оваа висока класа табла е направен во Украина.Ние работиме директно со уметност производители, па бидете сигурни дека ќе купат оригинални табла за најдобра цена тука.Ние исто така сме во потрага по дилери на нашите backgammons целиот свет.Ние може да понуди многу интересни бизнис услови.Во светот превозот : Превозот во Европа обично трае 5-15 дена.Превозот на САД обично го зема 10-24 дена.Превозот на Други Земји обично трае 5-32 дена.

Избор на купувачот..