• Ново
Дрво-Слободен Честитки јас Срце Schipperkes Подмолна Патник Двојно Ѕидови Кул Чаша со Обновливи Слама, 16-Унца, Црна
zoom_in

Дрво-Слободен Честитки јас Срце Schipperkes Подмолна Патник Двојно Ѕидови Кул Чаша со Обновливи Слама, 16-Унца, Црна

DEN 167.28

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Квалитет на 16-унца двојно ѕидови акрилик кул чаша со обновливи слама.BPA Free и Предлог 65 согласност.За ладни пијалоци само - отпорен на кондензација.Миење на рацете се препорачува.Одлично за Schipperke љубовници.Дрво-Слободен Честитки стреми да се користи најмногу еко-пријателски материјали и процеси е можно.Печатени и собрани во САД, Дрвото-Слободен Честитки Подмолна Патник Двојно Ѕидови Кул Чаша со Обновливи Слама е vibrantly печатени со тешко да се најде Schipperke тематските уметност и е одлична за секојдневна употреба.Тоа е еднократно, затоа елиминирање на било расположливиот хартија или Styrofoam куп отпад.BPA free и Предлог 65 согласност, оваа прекрасна и издржливи акрилик Кул Првенство доаѓа со обновливи слама, отпорен на кондензација и има 16 унци на вашиот омилен ладни пијалоци.Миење на рацете се препорачува.Подмолна Патник Двојно Ѕидови Кул Чаша со Обновливи Слама го прави совршен подарок или сувенири.Зачувај дрвја и да се шири радост.Купи Дрвото-Слободен земјата-пријателски подарок денес.Еден од еден вид куче, мачка и домашно милениче тематските уметност од Дрво-Слободен Честитки.Пребарување за повеќе од вашите омилени миленичиња тематските уметност исклучиво на.

Избор на купувачот..