• Ново
Littlearth Жените МАК New England Patriots Џерси Мини Чанта, Една Големина, Тим Боја
zoom_in

Littlearth Жените МАК New England Patriots Џерси Мини Чанта, Една Големина, Тим Боја

DEN 527.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

100% Полиестер.Увезени.Патент затворање.Мерки 10.5" x 1" x 7.5".Дизајнирани да изгледаат и се чувствуваат како вашиот омилен тим џерси.Украсени со печатени тим логото.Вклучува zip затворање, прилагодливи пад за околу рака и 2 внатрешни џебови.Ги чистат со влажна крпа, линија сува, не железо.Мерки 10.5" x 1" x 7.5".Мини, симпатична, стилски и совршен за вршење на сè, можеби ќе треба да игра, а потоа надвор за ноќта на градот по Малку на Земјата Џерси Мини Чанта е мора да се има во секој спорт љубов жената плакарот.Чанта може да се носи преку рамо или крст-тело со прилагодливи рака и zip затворање прави сигурни дека сите на вашите лични предмети остане безбедно во текот на денот.Не е премногу голем и не е премногу мал, чанта е одлично решение за да се има се што ви треба во играта, без сите екстра големо.

Избор на купувачот..