• Ново
Airssory 12Pcs/Торба СТП Кожа Labels Врежана Ознака Правоаголник Седло Браун со Дупки со Зборот рачно изработени и Пчели Шема за Декорирање - 50x15.5mm
zoom_in

Airssory 12Pcs/Торба СТП Кожа Labels Врежана Ознака Правоаголник Седло Браун со Дупки со Зборот рачно изработени и Пчели Шема за

DEN 215.52

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Големина : 15.5 mm широк, 50mm долг, 1.5 мм дебел.Пакување : 12pcs/торба.Облик : Зборот рачно изработени и пчели.Боја : Седло браун.Издржлив Материјал : Нашата labels се направени на СТП кожа со мека текстура.Тие доаѓаат со мазна површина и јасно печатење и се трајни производи за долго време се користи.Широка Употреба : се Идеални за многу разни ракотворби како што се чанти, капи, облека, фармерки, чевли, шиење patchworks, паричници, purses, кукла крпа, плетење итн.Подарок : Широко се користат во вашиот божиќ подароци, одмор подароци, накит, плетење, шиење проекти; ќе најдете голем број на дополнителни употреба на кожа ознаки со користење вашата имагинација.Големина : 15.5 mm широк, 50mm долг, 1.5 мм дебел.Пакување : 12pcs/торба.Облик : Зборот рачно изработени и пчели.Боја : Седло браун.Издржлив Материјал : Нашата labels се направени на СТП кожа со мека текстура.Тие доаѓаат со мазна површина и јасно печатење и се трајни производи за долго време се користи.Широка Употреба : се Идеални за многу разни ракотворби како што се чанти, капи, облека, фармерки, чевли, шиење patchworks, паричници, purses, кукла крпа, плетење итн.Подарок : Широко се користат во вашиот божиќ подароци, одмор подароци, накит, плетење, шиење проекти; ќе најдете голем број на дополнителни употреба на кожа ознаки со користење вашата имагинација.

Избор на купувачот..