• Ново
KFidFran 2 Поставува Овална Purses Пресврт Заклучување 37mm X 23mm Канџите Затворачи за DIY Торба Одлуки - Светлина Злато(2 Поставува Ovale Geldbörsen Пресврт Заклучување 37mm X 23mm Канџите
zoom_in

KFidFran 2 Поставува Овална Purses Пресврт Заклучување 37mm X 23mm Канџите Затворачи за DIY Торба Одлуки - Светлина Злато(2 Поставува

DEN 2366.40

Износ
check Во форма достапна за нарачката

[SIZE] - 1.46" (37mm) долго, 0.91" (23mm) широк. [ДИЗАЈН] - Овална форма, модата, домот и креативни. [ФУНКЦИЈА] - додаток за торба рачно изработени и поправка. [МАТЕРИЈАЛ] - Направени од цинк легура, electroplating заврши што го прави нивниот изглед повеќе домот, анти-корозија, добра отпорност на абење.([МАТЕРИЈАЛ] - Hergestellt ани Zinklegierung, galvanische Oberfläche, умре ihr Aussehen eleganter махт, korrosionsbeständig, gute Verschleißfestigkeit. [ШИРОКО се КОРИСТИ] - Класична замена на делови за DIY торба, како што се purses, кеси, книга, кожа, ткаенина, чанта, паричник и така натаму.([ШИРОКО се КОРИСТИ] - Klassische Ersatzteile für DIY-Taschen wie Geldbörsen, Taschen, Bücher, Leder, Stoffe, Handtaschen, Brieftaschen usw.KFid Fran 2 Поставува Овална Purses Пресврт Заклучување 37mm X 23mm Канџите Затворачи за DIY Торба Одлуки - Светлина Gold Made на добар квалитет цинк легура, и површина е обложена со позлата, анти-корозија и трајни производи за употреба.Овој објект е елегантен брави за purses,спојки,ранци,чанти и така натаму.Одлична замена за да го замените стариот или оштетени кодот на вашата чанта торба.Моден дизајн, лесна тежина, замена даде повеќе различни за вашата чанта.Лесен за употреба и инсталирање.Спецификација : Материјал : Цинк Alloy Finish : Electroplating Size : 37mm x 23mm / 1.46" x 0.91" (L*W)Пакет Содржина : - 2 x Торба Locks2 x Plates Description во German2 Поставува Ovale Geldbörsen Пресврт Заклучување 37mm X 23mm Канџите Verschlüsse für DIY Taschenherstellung - Hellgold[GRÖSSE] - 1,46 Zoll (37 mm) lang, 0,91 Zoll (23 мм) breit.[ДИЗАЈН] - Ovale Форма, modisch, елегантен и kreativ.[FUNKTION] - Zubehör für handgefertigte Taschen und Reparaturen.[МАТЕРИЈАЛ] - Hergestellt ани Zinklegierung, galvanische Oberfläche, умре ihr Aussehen eleganter махт, korrosionsbeständig, gute Verschleißfestigkeit.[ШИРОКО се КОРИСТИ] - Klassische Ersatzteile für DIY-Taschen wie Geldbörsen, Taschen, Bücher, Leder, Stoffe, Handtaschen, Brieftaschen usw.

Material:
Zinc Alloy
Finish:
Electroplating
Size:
37mm x 23mm / 1.46 x 0.91 (L*W)
Package Content:
2 x Bag Locks :
2 x Plates :
Description in German :
2 Sets Ovale Geldbörsen Twist Lock 37mm X 23mm Clutches Verschlüsse für DIY Taschenherstellung - Hellgold :
[GRÖSSE] - 1,46 Zoll (37 mm) lang, 0,91 Zoll (23 mm) breit. :
[DESIGN] - Ovale Form, modisch, elegant und kreativ. :
[FUNKTION] - Zubehör für handgefertigte Taschen und Reparaturen. :
[MATERIAL] - Hergestellt aus Zinklegierung, galvanische Oberfläche, die ihr Aussehen eleganter macht, korrosionsbeständig, gute Verschleißfestigkeit. :
[WIDELY USE] - Klassische Ersatzteile für DIY-Taschen wie Geldbörsen, Taschen, Bücher, Leder, Stoffe, Handtaschen, Brieftaschen usw. :

Избор на купувачот..